Toptan Civciv Fiyatlari 2021

Toptan civciv fiyatlari detaylı olarak aşagıda belirtilmiştir. Genç Tavukçuluk olarak yıllardır yaptığımız civciv satışı konularında piyasadaki en ucuz toptan civciv satışını gerçekleştirmek için çaba göstermekteyiz. Genç Tavukçuluk toptan civciv fiyatları  piyasanın altında belirleyebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Toptan civciv satışı yaptıgımız civciv ırklarını alt kısımdan inceleyebilirsiniz. Toptan civciv fiyatları civciv satışı sezonu başlamadan belirlenmektedir. Civciv fiyarları genellikle sezon bitimine kadar güncellenmemektedir.

Toptan olarak gönderim yapılmaktadır. Minimum civciv gönderim adeti için telefon ile bize ulaşabilirsiniz. Toptan civciv fiyatlarının sizleri yanıltmamsı için bazı bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz. Türkiyede yapılan civciv satışlarında daha ucuz fiyatlarda civciv fiyatları sizlerin fikirlerini değiştirebilir. Bilinçsizce yapılan civciv üretimlerinde alıcılar yani sizler coğu zaman magdur olabilirsiniz. Hijjenik olmayan ortamlarda yapılan civciv üretimi toplu civciv ölümlerine neden olabilir. Civciv çeşitlerinin aşılarının tam ve doğru zamanda yapılması çok ama çok önemli bir konudur. Hatalı aşılamalar yada yeterli sıcaklıkta üretilmeyen civcivler ticaretinizi yada üretim sırasındaki umutlarınızı yok edebilir. Bu gibi durumlar malesefki civciv alımlarında çok fazla duydugumuz olumsuz durumlardır. Paranızı, zamanınızı ve emeginizi çöpe atmamak adına profesyonel civciv satışı yapan biz Genç Tavukçuluk olarak dürüstlük ve güvenilirlik doğrultusunda toptan civciv fiyatlarımızı sizlerle paylaştık.  Toptan civciv fiyatları inceledikten sonra detaylı bilgi için lütfen bizleri arayınız. Toptan civciv ırkları hakkında detaylı bilgi için lütfen satılık civciv ırklarını inceleyiniz.

Lohman Civciv

 Karışık 4 TL

Dişi 6 TL

Atax Civcivi

Karışık 4 TL

Dişi 6 TL

Pleymut Civcivi

Karışık 4 TL

Dişi 6 TL

Blue Australorp Civcivi

Karışık 4.5 TL

Dişi 6.5 TL

Siyah Australorp Civcivi

Karışık 4.5 TL

Dişi 6.5 TL

Susex Civcivi

Karışık 5 TL

Sasso Civcivi

 Karışık 5.5 TL

Dişi 7 TL

Ördek Civcivi

7.5 TL

Siyah Hindi

13 TL

Beyaz Hindi

18 TL

Ligorin Horoz

1 TL

Köy Civcivi

4.5 TL

Beyaz Etlik Civciv

4 TL

Kırmızı Etlik Civciv

5.5 TL

Çil Horoz Civciv

1.75 TL

Atax Yarka Tavuk

30 TL

Lohman Yarka Tavuk

35 TL

Astrolop Yarka Tavuk

30 TL

Tinted Yarka Tavuk

35 TL

toptan civciv fiyatları

Toptan Civciv Satışı Teslimat Bilgileri

 

Türkiyenin her yerine toptan satışlarımız mevcuttur. Ördek ve civciv imalatını kendi makinalarımız ile yapmaktayız . Pazar, Pazartesi, Çarşamba ve Perşembe günleri makine çıkış günlerimizdir. Siparişlerinizi 2 gün önceden bildirmeniz ile birlikte günlük civciv de otobüs ile gönderim yapılmış olup 3 haftalık palaz Civciv lerde kendi araçlarımız adres teslim etmektedir.Dilerseniz kümse teslimi civciv gönderimi de yapılmaktadır.